תמונת מופע: Vocal Sampling

Vocal Sampling

חורף חם בעמק יזרעאל
אולם המופעים יפעת (מפת הגעה)
שישי, 24 נובמבר 21:30
פתיחת דלתות בשעה 21:00
מחיר 140 עד 160 ₪

פרטי האירוע

 Vocal Sampling - Cuba

מופע בינלאומי

 

שישי, 24.11.2017, 21:30 | אולם המופעים יפעת

כרטיס: 160 ₪ | תושב מועצה במכירה מוקדמת: 140 ₪ (עם הצגת תעודה מזהה)

 

שישה קוסמים על הבמה – שישה מיקרופונים, אבל רגע, היכן הם כלי הנגינה שמלווים? היכן נחבאים כל כלי ההקשה של המוסיקה הקובנית – הקלאווה, הטימבאלס, הבונגוס והקונגאס? ומאיפה מגיע סולו הגיטרה הנפלא ב"מלון קליפורניה" של האיגלס? וכל כלי הנשיפה בביג-באנד שמלווה את פרנק סינטרה? הכל הוא בקול!!!

שישיית א-קאפלה שמגיע אלינו מקובה כדי לבצע במוסיקליות המדהימה שלהם ובעזרת הקולות האנושיים בלבד וכפות הידיים המתופפות על הגוף את המוסיקה הקובנית המרקידה, את מקצבי הסון והסלסה, את שירי האהבה הנוגים במקצב הבולרו, ואת הלהיטים הגדולים של השכנה הצפונית – ארצות הברית.

ששת המופלאים נפגשו לראשונה ב- 1989 באוניברסיטת האמנות בהוואנה, ומאז הם כובשים את כל בימות העולם. כמעט ואין מדינה בה לא הרטיטו את שומעיהם. כן, אפילו בתל אביב הופיעה השישייה בפסטיבל "שומעים עולם" ב- 1999 בשני מופעים מפוצצים. עם ששת האלבומים שלהם היו מועמדים לגראמי האמריקאי, הופיעו יחד עם קווינסי ג'ונס ועם בובי מקפרין, ודרכם עוד ארוכה, ארוכה...

לכל אוהבי המוסיקה הקובנית, לכל מעריצי הקול האנושי – בואו אלינו, עיצמו את עיניכם והכנסו לעולם דמיוני של תזמורות מיתרים, כלי הקשה מטריפים, גיטרות חשמליות וביג באנדס. כי כאן, כאמור, הקול הוא הכל!!!

 

לפרטים: אולם המופעים יפעת 04-6040575

צפה בסרטון

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים