תמונת מופע: כָּמוֹךָ | מקהלת אודיאנה

כָּמוֹךָ | מקהלת אודיאנה

קונצרט
בית מרים, הרדוף
שני, 16 מרץ 2020 20:30
משך 60 דקות

פרטי הקונצרט

כָּמוֹךָ | מקהלת אודיאנה

מקהלת אוּדיאנה בפרויקט משותף בניצוח יובל וינברג

 

שני 16.3.20, 20:30 | בית מרים-הרדוף

כרטיס: 70 ₪ במכירה מוקדמת, 80 ₪ בערב המופע

 

מנצח יובל וינברג

כינורות אלינא גורביץ, ליאה רייחלין  

ויולה צבי כרמלי

צ'לו חגית גלזר  

קונטרבס יוסף אברהם

 

Caroline Shaw – To the Hands   ביצוע בכורה בישראל

Wolfgang Amadeus Mozart Misericordias Domini K.222

חיים פרמונט – ישמעאל, ישמעאל

יצירות אקפלה מאת:

Veljo Tormis, Jackson Hill, Beat Furrer, Murray Schafer

 Jan Sandstorm, Folke Rabe

ועוד

 

מקהלת אוּדיאנה (קולות השדה) הוקמה ע"י המנצחת ענת אהרוני בשנת 2004 בקיבוץ הרדוף, וחברים בה 23 זמרים תושבי עמק יזרעאל והצפון.

מקהלה ייחודית בנוף הישראלי המופיעה על מיטב הבמות, בשיתופי פעולה עם הרכבים ותזמורות מהטובות בארץ וזוכה להערכה רבה בקרב מאזיניה.

נתמכת משרד התרבות והספורט משנת 2012 ושייכת ל"סל תרבות".

עיקר העבודה של המקהלה הוא שירה א-קפלה.

ביצירות בתכניות השונות של המקהלה יש דגש על מוסיקה של המאה ה-20 וה-21 בעיקר מן המסורת האירופית, וכן מוסיקה ישראלית עכשווית - המקהלה מקפידה להזמין לפחות יצירה אחת ממלחין ישראלי בכל שנה, וקשורה לנעשה בארץ וליצירה הישראלית.

בהופעותיה משלבת המקהלה גם אלמנטים של אלתור, תנועה, דיבור ועבודת קצב.

המקהלה מהווה מקום מפגש למוסיקאים וזמרים המבקשים ליצור יחד איכות מוסיקלית ייחודית, הנוצרת מתוך הקשבה משותפת. המחויבות העמוקה לשותפות יצירתית זו, מהווה גם קרקע להתפתחות המוסיקלית האישית של כל אחד מחברי המקהלה.

אנו מכירים תודה למוסיקה, לדרך המרתקת שנפתחת עבורנו בזכותה ולקהל הנאמן שמלווה אותנו לאורך השנים ושותף בזאת לחיפושינו ולמסעותינו.

 

ענת אהרוני – מנצחת ומנהלת מוסיקלית

בוגרת האקדמיה ע"ש רובין בירושלים בניצוח מקהלה ובניצוח תזמורת (תואר ראשון ושני), וכן במוסיקולוגיה ובמתמטיקה באוניברסיטה העברית.

מנצחת בעלת ניסיון, מורה לשירה, מלחינה ומעבדת.

"מקהלת אודיאנה היא עבורי מקום שבו אני יכולה לחפש ללא וויתורים אחר האמת, אחר
הקול הפנימי שלי ושל הקבוצה, ואחר המוסיקה והיופי שנוצר בעבודה ביחד".

 

יובל וינברג – מנצח המופע

המנצח והמנהל המוזיקלי של אנסמבל רשות השידור בשטוטגרט ושל מקהלת הנוער האירופאית Eurochoir. הוא משמש כמנצח אורח ראשי של מקהלת הסולנים הנורווגית.

יובל החל את דרכו המוזיקלית כזמר במקהלת לי-רון בהרצליה. לאחר מכן למד ניצוח תזמורת בביה''ס למוזיקה בוכמן-מהטה בת"א וניצוח מקהלה בביה"ס הגבוה למוזיקה 'האנס אייסלר' בברלין ובאקדמיה הנורווגית למוזיקה באוסלו.

יובל זכה במספר פרסים בינלאומיים, ביניהם פרס המנצח הטוב ביותר בתחרות המקהלות במרקטאוברדורף, גרמניה (2017), במלגת גארי ברתיני לשנים 2015-2016 ובפרס הראשון בתחרות ניצוח המקהלה הבינלאומית בוורוצלב, פולין (2014). בשנים האחרונות הוא הוביל פרוייקטים כמנצח אורח עם מקהלת הרדיו השבדית, התזמורת הקאמרית של מינכן, המקהלה הקאמרית ריאס, מקהלת הרדיו MDR, קולגיום באך ברלין, מקהלת רזוננס באיסטנבול והוא מוזמן באופן קבוע לנצח על מקהלת הרדיו הבווארי. עד 2018 שימש כמנצחה של מקהלת הנוער הלאומית של נורווגיה והמקהלה הקאמרית "נובה".

 

לפרטים: רות  054-9504040

 

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים