תמונת מופע: התקווה 6 | הדג נחש – שני מופעים בערב אחד!

התקווה 6 | הדג נחש – שני מופעים בערב אחד!

אמפי ויצו נהלל (מפת הגעה)
יום חמישי, 18 יולי 2024 בשעה 20:30
משך: שעה ו-30 דקות

פרטי האירוע

התקווה 6 | הדג נחש – שני מופעים בערב אחד!

חמישי 18.7.2024, 20:30 | אמפי ויצו נהלל

כרטיס: 110 ₪

במכירה מוקדמת לתושב המוא"ז עמק יזרעאל: 90 ₪, עד גמר המלאי

 

מופע עמידה!

 

 

 

התקווה 6  - קיץ 2024

בין מסע ההופעות המתמשך והאינטנסיבי של התקווה 6 בצל המלחמה מול הלוחמים בשטח, בבסיסי צה״ל ומוקדי ההתרעננות הלהקה משלבת הקיץ מספר הופעות פתוחות לקהל הרחב, שמלווה את ההרכב לאורך השנים. הזדמנות לנגן חומרים נוספים משלל האלבומים, טעימות מהעתיד וכמובן הלהיטים הגדולים.

לאורך 20 שנות פעילות מוסיקלית פיצחה התקווה 6 את הדנ"א הישראלי והתחברה למגוון המגזרים מה שזיכה אותה בכינוי ״הלהקה הכי ישראלית״. עם שירים שנוגעים בדברים שמדברים לכולנו והפכו להמנונים, כמו "הכי ישראלי", "משהו נעים לנשמה", "הכל עוד לפניי" וכמובן אינספור להיטים על כמו "שימי לי עוד רום”, “קופנגן”, “עוד פעם פעם״,״העברית החדשה״, ״לחיים״ , ״מה שיהיה יהיה״ ו-״לחזור הביתה״בנוסף שיתופי הפעולה ייחודיים עם צה״ל: ״המנון הלוחם״ - מחווה לשירי המורל של היחידות הקרביות בצה"ל. ו-״השמש תחזור״ שיצא לאחרונה בשיתוף אוגדה 91׳ בצל מלחמת חרבות ברזל.

הלהקה אשר ידועה בהופעותיה הסוחפות שנחשבות מהטובות בארץ אף קטפה במהלך הדרך תארים מכובדים כמו הרכב השנה, מההרכבים המובילים בספוטיפיי, הופעה בטקס המשואות, וכמובן את התואר הלהקה האהובה ביותר בקרב חיילים. 

צילום: משה נחומוביץ' 

 

 

 

הדג נחש

הלהקה המצליחה והאהובה בישראל. במהלך 27 שנות פעילות רציפה, הוציאה הלהקה 8 אלבומים וזכתה באינספור תארים, ביניהם 3 פעמים ברציפות להקת השנה והלהקה האהובה ביותר על בני נוער וחיילים. שירי הלהקה, המתנגנים בכל בית ומשפחה בישראל, מתארים את המציאות הישראלית כפי שמשתקפת דרך עיני חבריה. כשהאותנטיות, הכנות והישירות, המהווים אבן יסוד בהווייתה של הלהקה, הם אלו שמובילים להצלחתה האדירה והפכו את שיריה לחלק בלתי נפרד מפס הקול הישראלי.

 

המופע של 'הדג נחש' מצויד ברפרטואר להיטים משובח: שירת הסטיקר, יום שישי, לא פראיירים, לזוז, שיר נחמה, הנה אני בא, זמן להתעורר,
מה נעשה, סע

 

צילום: אוהד רומנו

 

 

לפרטים: קופת הכרטיסים 04-6040575

 

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

בחירת כרטיסים

מערכת למכירת כרטיסים