תמונת מופע: אמיר דדון

אמיר דדון

חורף חם בעמק יזרעאל
אולם המופעים יפעת (מפת הגעה)
שישי, 16 מרץ 21:30
משך מופע 70 דקות
פתיחת דלתות בשעה 21:00

פרטי האירוע

אמיר דדון

 

שישי, 16.3.2018, 21:30 | אולם המופעים יפעת

כרטיס: 140 ₪, תושב מועצה במכירה מוקדמת: 120 ₪

חייל בשירות סדיר/משרתי שנת שירות/סטודנט – תושבי מועצה אזורית עמק יזרעאל: 100 ₪ (הנחות מותנות בהצגת תעודה מזהה)

 

לאחר תקופה מדהימה עם רצף של הצלחות ממשיך אמיר דדון את סיבוב ההופעות שלו.

דדון פרץ לתודעה בשנת 2008 עם השירים "שאריות של החיים" מהפרויקט של עידן רייכל ועם השיר "אור גדול" אותו כתב והלחין. שנתיים לאחר מכן יצא אלבום הבכורה שלו "אמיר דדון" שכלל את הלהיטים: "אור גדול","חלל", "חצי" ו"גלים".

בעקבות הצלחת האלבום (אלבום זהב), זכה דדון בפרס אקו"ם בקטגוריית "תגלית השנה". במקביל השתתף במחזמר "לילה לא שקט" בתאטרון הקמארי וזכה בפרס "תגלית השנה בתאטרון".

בשנת 2013 יצא אלבומו השני "יש אין סוף" מתוכו בלטו הלהיטים "לא סתם", "בגלגול אחר", "יש אין סוף" והעיבוד המחודש לשירו של שלום חנוך "נגד הרוח".

 

בשנים האחרונות פרץ דדון אל מרכז התודעה הישראלית והפך להיות שם מוכר בכל בית, שיתף פעולה עם מיטב האמנים בהם: עידן רייכל, שלמה ארצי, ריטה, ארקדי דוכין, מתי כספי ועוד והפך לאחד היוצרים והזמרים העסוקים והמבוקשים, עם קול גדול וטונות של סטאר קוואליטי, רצף להיטים, שני אלבומים מצליחים ואלבום שלישי שבדרך.

 

מאז אוגוסט 2016 משחק בתפקיד הראשי (ז'אן ולז'אן) בהצגה "עלובי החיים" (ת. הבימה), עבורו זכה בפרס "השחקן הטוב ביותר במחזמר" (פרסי התאטרון 2017 ).

המופע כולל את מיטב השירים משני אלבומיו ומהאלבום שלישי עליו עובד בימים אלו, ביניהם: "כל יום כמו נס", "לבחור נכון", "עוד נוסעים" ו "אור גדול".

 

גלעד שמואלי – תופים, יוגב גלוסמן – בס וכינור, עמרי גינצברג – קלידים ומחשב, אמיר דדון – גיטרות ושירה

 

לפרטים: אולם המופעים יפעת 04-6040575

 

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים