תמונת מופע: אדרבא - מיומנה לילדים

אדרבא - מיומנה לילדים

מופעים
אולם המופעים יפעת (מפת הגעה)
רביעי, 02 מאי 17:00
משך 70 דקות

פרטי ההצגה

 

אדרבא

מופע לילדים מבית היוצר של מיומנה לילדים

 

רביעי, 2.5.2018, 17:00 | אולם המופעים יפעת

 

כרטיס: 119 ₪ |  מכירה מוקדמת: 99 ₪ | תושבי מועצה אזורית עמק יזרעאל: 90 ₪ 

 

 

"אדרבא" משמעו "ההיפך הוא הנכון". השימוש במילה הוא תמיד לחיוב, אדרבא!

פחי זבל שהופכים ליצורים חיים, דגים משתעלים, צינורות ביוב שהופכים לכלים מוסיקליים, תנועות שמייצרות צליל, דלי מים מוסיקלי, חוויה קיצבית, צחוק מתגלגל של ילדים, אדרבא ואדרבא!

ילדים מבינים את מה שמבוגרים (לפעמים) קצת שוכחים, אדרבא!

 

ב"אדרבא" אנחנו מסירים הגבולות בין המופיעים על הבמה לבין היושבים בקהל. הילדים מופעלים במהלך המופע ומוזמנים ליצור ולבטא את עצמם כשהקהל הופך לחלק מהחוויה התוססת. כתוצאה מכך, לכל מופע יש את הייחודיות שלו אותה אתם יוצרים. החופש האמנותי מעניק לכולם חוויה של ביטוי ועשייה, ללא מחסומים ובלי היסוסים. הכל פתוח, הכל אפשרי....אפשר לחלום ולנוע, להתבטא ובעיקר ליהנות.

 

המופע מדבר את "שפת מיומנה", שפה המבוססת על אינספור יכולות וכשרונות, על תנועה, קצב, הומור, סקרנות, שובבות, מוסיקה, אינטראקציה ותזמון. שפת מיומנה מאפשרת לכל אחד להביא את עצמו לידי ביטוי באופן אישי וייחודי,  ולממש פוטנציאל של כישרון ויצירה.  אנחנו מקווים ששפת מיומנה תהפוך לכלי ביטוי עבור כולכם, אנחנו כבר לא מדברים אף שפה אחרת....

 

על הבמה 7 אמנים, כשלכל אחד יש את הכישרון שלו. הם רקדנים, הם זמרים, קומיקאים ומוסיקאים. הם מקרינים את היופי והכישרון שלהם ועושים את זה עם הרבה קסם, שמחת חיים ואנרגיה מתגלגלת. הכנסנו את כולם לבלנדר אמנותי ואפשרנו להם מרחב יצירה, השתטות, התפרעות, התנסות, המצאה ובדיחות הדעת והתוצאה - אדרבא!

 

כל הילדים הם יוצרים ואצלנו - אדרבא ואדרבא!

 

 

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים